Photoloco34 Kimdir ???

Yıllarca Hobi olarak yaptığım Fotoğrafçılığı neden benim işim bu olmasın diyerek profesyonelliğe adım atmış biriyim.

Tabi her işte olduğu gibi bu iştede eğitim şart.

Hayatını Fotoğraf ve Eğitime adamış olan Nihat Karadağ'dan aldığım eğitim ve üzerine yaptığım çalışmalar ile bugüne geldim.

Okuduğum kitaplar ve katıldığım seminerler ile kendimi hâlâ geliştirmekteyim.

 

Hayatlarımız boyunca benzersiz ve tekrarlanmayan anlar yaşıyoruz. Bu eşsiz anları fotoğraflarımızla hatırlıyoruz. Fotoğraflarımla hikayelerinizi anlatıyor,Otantik ve kendiliğinden gelişen anları yakalayarak canlı veya canlandırılmış duygular oluşturuyoruz.
En büyük memnuniyetlerimden biri, müşterilerimin kişiliklerini ve duygularını yakaladığımı hissetmektir.
Bu yüzden her karşılaşma,benim için yeni bir deneyim ve her gün farklı fotoğraflar çekebilmek için ilham kaynağıdır.Mutlu anları, eşsiz duyguları paylaşmak ve ölümsüzleştirmek için fotoğraflarımla sizin hikayenizi yansıtmaktan mutluluk duyarım.
Amacım; anılarınızı canlandıracak, ailenizi gururlandıracak ve arkadaşlarınızı kıskandıracak fotoğraflar çekmek.Üstelik düğünüzün nerede olduğu hiç farketmez ister bahçenizde olsun, ister egzotik bir kumsalda sizinle anlarınızı paylaşmaya hazırım.Her görünüşü, her hareketi, her gülümsemeyi ve o günün her gözyaşını yakalama taahhüdümdür.
İstanbul'da yaşıyorum, İstanbul ve çevresinde çekimlerimi gerçekleştiriyorum ama aynı zamanda etkinliğinize eşlik etmek ve bu güzel anları unutulmaz anılar haline getirmek için şehir dışına ve yurtdışına da seyahat etmeye hazırım.

Acele edin

Fotoğraf veya Video mu çektirmek istiyorsunuz ?

O zaman hemen bizimle iletişime geçip rezervasyonunuzu yaptırın.