Düğün Fotoğrafçılığı

Neden düğün fotoğrafçılığı diye sorduğunuzu duyar gibiyim.
Bu güzel anınızı kendi elimle ölümsüzleştirmek ve ailenize bırakabileceğiniz güzel hatıraların bir elçisi olmak beni mutlu ediyor.
Anı ölümsüz kılmak ve size ileride bu güzel anıları hatırlatmak benim için güzel bir misyon.

Etkinlik Fotoğrafçılığı

Neden profesyonel etkinlik fotoğrafları?
Profesyonel desteği alarak hedef alıcılara vermek istediğiniz tüm mesajları kaliteli fotoğraf kareleri ile dolaysız bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Etkinlik sırasında hem ürün tanıtımlarınızı kaliteli görsel sunumlar ile yayarken hem de sürekli cep telefonları ile etkinliği taçlandırma zahmeti içerisine girmeden işinde uzmanlaşmış fotoğrafçı ile etkinliğinizi unutulmayacak bir hatıra bırakabilir ve üstünden aylarda geçse fotoğrafa bakıldığı anda aynı izlemi yaşatması adına büyük önem taşır. Bu nedenle firmanıza yatırım yapmak istiyorsanız sizlere en iyi şekilde verilen fotoğrafçılık hizmeti ile işe başlamalısınız.

Yemek Fotoğrafçılığı

Yemek Fotoğrafçılığı ve Yemek Stilistliği Tamamı ile bir ekip işidir.
Burada kullanılan malzemeler bazen kolay bulunabilen bir karabiber , bazen de parlatıcı sprey olabiliyor. İşin arka perdesinde , Fotoğrafçısından , Aşçısına , Asistanından , yemek stilistine kadar uzanabiliyor. Ekipmanlar Ürün fotoğrafçılığından daha fazla veya daha az olabiliyor , çekilen yemeğin niteliğine göre değişiyor.
Bu güzel yemekleri yerken fotoğraflarının nasıl çekildiğini bir kez daha düşünün...

Ürün Fotoğrafçılığı

Ürün fotoğraf çekimi, diğer fotoğraf çekimlerine nazaran daha fazla tecrübe istemektedir. İşletmelerin yapacağı pazarlama çalışmalarında, çoğunlukla ziyaretçi için 2-3 saniyelik bir göz atma süresi vardır. Ürün çekimi için dikkat edilmesi gereken nokta, ziyaretçiye ister dijital reklam çalışmaları üzerinden, ister katalog, broşür veya fuar çalışmaları gibi offline pazarlama çalışmalarınızdan ulaşmış olun, bu 2-3 saniyelik dilimde hafızalarda kalacak bir etki yaratmalısınız. İlk başarılı etkiden sonra ziyaretçiler çalışmalarınızı ve ürünlerinizi incelemek isteyecektir. Bu sebeple çekilecek ürün fotoğrafları çok iyi ışık bilgisine ve profesyonel ekipmanlara ihtiyaç duyar. Unutmayınki ürün değil fotoğraf satar.  Teklif almak için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.